Od lat dążymy do celu, którym jest całkowite poświęcenie się muzyce, jednak w polskiej rzeczywistości nie jest to łatwym zadaniem.
Zatem jeśli podoba się Wam to, co robimy, będziemy bardzo wdzięczni za nawet najmniejsze wsparcie.
I to nie żarty, jeżeli uzbieramy kwotę, która pozwoli nam na rzucenie wszystkiego i przeznaczenie 100% naszego czasu na tworzenie – nie zawahamy się ani sekundy! 🙂

Sprężyna - niebieska okładka 5Powracamy z trzecim studyjnym albumem pod tytułem Guantanamo. Krążek promuje singiel „Sprężyna” do którego klip nakręcony został w czasie przedpandemicznej podróży zespołu po Azji. Rajskie krajobrazy plaż, lagun, dżungli i wysp wpisują się w poszukiwania własnego miejsca i przestrzeni oraz potrzebę twórczej podróży wewnątrz samego siebie.Sprężyna to piosenka o byciu z samym sobą, odkrywaniu świata na nowo, zatrzymaniu w zgiełku codziennego życia i obserwowaniu rzeczywistości z innej perspektywy. Historia o ucieczce z tętniącego życiem miasta i odkrywaniu harmonii w kontakcie z naturą.

Serdecznie zapraszamy na premierę 10.03.2021 o 17:00. 🙂

Nasz zespołowy majster został zaproszony na wywiad do mysłowickiej telewizji ITVM. Poniżej umieszczamy link do wideo:

Emil Blant o zapowiedzi nowej, trzeciej płyty formacji Holly Blue

 

 

Uwaga! Debiutujemy w ojczystym języku 🙂 i w nowym składzie 🙂
Zapraszamy na pierwszy singiel pt. „WYGNANI Z MIASTA”.

Jest tajemnicza opowieść o podróży i poszukiwaniach sfilmowana w dalekich zakątkach ziemi. To pierwsza część filmowej trylogii – całość tej historii będzie łączyć ze sobą trzy piosenki w trzy filmowe teledyski.

Muzyka: Emil Blant
Słowa: Bartek Woźniczko, Sonia Kopeć, Emil Blant
Produkcja i miks: Emil Blant
Mastering: Studio AS One